Зимова риболовля у Дніпрі: де та як відпочивають місцеві вудильники

logo

Главная страница / Важливо / Зимова риболовля у Дніпрі: де та як відпочивають місцеві вудильники ЕКСКЛЮЗИВ Зимова риболовля у Дніпрі: де та як відпочивають місцеві вудильники

Надворі – початок лютого. Багато мешканців Дніпра вільний час присвячують зимовому рибацтву. Синоптики говорять, що мінусова температура повітря протримається ще деякий час, а тому люди виходять на лід за рибою. Одразу попередимо:не радимо ризикувати своїм життям та здоров’ям, випробовувати долю й опинитися у крижаній пастці. Проте кореспонденти «Наше місто» побували у найпопулярніших місцях риболовлі у Дніпрі – річковому каналі на житловому масиві Ломівський та заплавах на житловому масиві Перемога і поспілкувалися з любителями активного відпочинку.

Рибак Анатолійприсвятив своєму хобі близько 10 років. Він розповідає нам про технологію успішного вилову риби. І, звичайно, застерігає про техніку безпеки на кризі.

“Перевіряєш кригу, виходиш на неї, пробурюєш лунку, прикормлюєш рибу, чекаєш”, – говорить Анатолій.

Інший рибалка – Володимир. Чоловік – справжній ветеран зимової риболовлі. Займається цією справою з 1977 року. Як і багато інших вудильників, говорить, що вихід на кригу для нього – передусім емоції. Крім того,невеличкою рибою він підкормлює птахів, які взимку голодують.

Докладніше – у нашому відео.

Нагадаємо,у Дніпрі на ж/м Перемога помітили сотні рибалок на тонкій кризі.