Зв’язали рота волосінню і заклеїли пластирем статеві органи: у Кривому Розі невідомі познущалися з цуценяти

logo

Змучену тварину знайшли небайдужі городяни і передали зоозахисникам.

У Кривому Розі невідомі познущалися з безпритульного цуценяти.  Йому зв’язали рота риболовецькою волосінню та заклеїли анус лейкопластирем.

Історія Хатіко з Кривого Рогу: стала відома доля собаки, який 3 роки провів на могилі господаря

Про це ТСН. ua розповіла зоозахисниця з Кривого Рогу Лейла Магеррамова.

Цуценя до зоомагазину на мікрорайоні Даманський принесла жінка, вона самотужки намагалася звільнити тварину, але не змогла. Побачене шокувало продавчинь. У цуценяти був туго перемотаний рот волосінню, вона врізалася у шкіру і її ледве змогли розрізати.

цуценя

«Дівчата зрізали волосінь разом з шерстю. Хтось закрутив спочатку одну щелепу, потім іншу, а потім обидві. У малюка перерізане піднебіння. Анус йому заліпили лейкопластирем, який теж довелося зрізати. Ще кілька днів і тварина могла загинути. Не знаю як стають шкуродерами, або батьки допомагають дітям вирости такими, або у дітей з самого народження присутній фактор неповноцінності і ненависті, що передається від батьків»,  — говоритьТСН. ua Лейла Магеррамова.

цуценя

Зараз цуценя оговтується від пережитого стресу. У нього набряк щелепи та перерізане волосінню піднебіння.

цуценя

Тварина проходить курс лікування, а тим часом зоозахисники підшукують йому дбайливого господаря. Сама ж Лейла занепокоєна тим, що шкуродер може продовжити свої жорстокі справи і обрати іншу беззахисну істоту.

Нагадаємо, що у Запоріжжі зоозахисники розшукують чоловіка, який віддав кота на поталу собакам. Шкуродер навмисно зробив так, аби тварини його пошматували.