«Золотий Хрест» за успішне виконання бойових завдань отримав райпільчанин Сергій Ткаченко

logo

«Межівський меридіан» продовжує розповідати про земляків, які захищають Україну.Сьогодні у об’єктиві –   житель села РайполеМежівської громади Сергій Ткаченко.

У мирному житті – шахтар, гірник очисного забою.Боронить рідну землю з 2014 року – учасник Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.З початку повномасштабного вторгнення дає відсіч російським окупантам  у складі, як він сам говорить: “Рідної 93-ї окремої механізованої  бригади“Холодний Яр”.Сергій – водій роти проти танкістів, за майже два роки війни побував на найгарячіших напрямках: захищав  Харківщину, Сумщину, брав участь в обороні Бахмута.

Нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ – «Золотий  Хрест», який йому вручив особисто генерал Залужний, відзначений Грамотою командувача військ оперативного командування «Схід» бригадного генерала О. Тарнавського: “За сумлінне виконання службових обов’язків та вірність військовійприсязі”, має відзнаку Президента за участь в Антитерористичній операції.

Нагадаємо , що «Золотим хрестом» нагороджують військових рядового тасержантського складу ЗСУ за сумлінне та успішне виконання бойових завдань, за високі показники бойової підготовки.

Переглядів: 177