Золото, срібло, бронза: рукопашники з Кривого Рогу вдало виступили на всеукраїнському турнірі

logo

Фото СШ "Рукопашник"

18-19 листопада 2023 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат віком від 7 до 15 років.

Про це повідомили у криворізькій спортивній школі
єдиноборств «Рукопашник».

Фото СШ «Рукопашник»

Спортивні змагання присвятили пам’яті військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Фото СШ «Рукопашник»

В турнірі приймало участь  500 спортсменів з 16 областей. Серед учасників була й команда спортивної школи «Рукопашник»  Криворізької міської федерації рукопашного бою.

Юні спортсмени з Кривого Рогу здобули  17 медалей, а саме:

Золото — 3 медалі;

Срібло — 7 медалей;

Бронза — 7 медалей.

Нагадаємо. Школа єдиноборств «Рукопашник» проводить заняття з оволодіння навичками рукопашного бою для дітей віком від 4 років та дорослих. За 15 років існування у спортивній школі виховали 5 чемпіонів світу та 16 чемпіонів Європи.

Фото СШ «Рукопашник»

Читайте також:
Найкращий новачок у Кривому Розі: у Інгулецькому районі на килим вперше вийшли юні борці

Додамо. За минулий тиждень, 12 — 19 листопада, спортсмени Дніпропетровщини здобули майже 130 медалей. Серед них – 34 золоті, понад чотири десятки срібних та більш ніж півсотні бронзових. Нагороди привезли зі змагань національного та
міжнародного рівнів.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Раніше ми писали: У Кривому Розі волонтери та друзі спортсмена з інвалідністю Івана Федорченка шукають кошти для участі бодібілдера у міжнародних змаганнях.

Представники федерації бодібілдингу України
звернулися з пропозицією підтримати спортсмена з ДЦП до криворізьких можновладців. У федерації вважають, що участь людей з інвалідністю у подібних змаганнях зараз вкрай важлива.