“Золото” фінальних змагань V Спортивних ігор школярів України з волейболу виборола команда Дніпропетровщини

foto_033

17 жовтня в Києві завершилися змагання V Спортивних ігор школярів України з волейболу серед юнацьких команд.

У грі за чемпіонство зустрілися команди Харківської та Дніпропетровської областей. З перемогою в трьох партіях чемпіоном V Спортивних ігор школярів України стала команда Дніпропетровської області. Команда Харківщини виборола “срібло” змагань, а кияни з рахунком 0:3 перемогли  команду Полтавської області, ставши бронзовими призерами.

Привітати і нагородити юних волейболістів кубками, медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України приїхали представники комітету на чолі з в. о. голови Комітету Віктором Павленком, всесвітньо відомі ветерани волейболу: олімпійський чемпіон (1968), неодноразовий чемпіон Європи, заслужений майстер спорту СРСР Володимир Іванов, майстер спорту міжнародного класу Юлія Буєва. А від Федерації волейболу України всім учасникам фінальних змагань були вручені книжки «90 років волейболу в Україні» та пам’ятні значки.