Знаю, вмію, захищаю: на Січеславщині пройшов Молодіжний форум за участі Правозахисної групи «СІЧ»

logo

Знаю, вмію, захищаю: на Січеславщині пройшов Молодіжний форум за участі Правозахисної групи «СІЧ»

13 вересня у місті Жовті Води відбувся Молодіжний форум під назвою  «Знаю. Вмію. Захищаю», у якому взяла участь правозахисна група «СІЧ». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «Правозахисна група «СІЧ» у Facebook.

Юристи ПГ «СІЧ» працювали на окремій локації, де зібралися найбільш допитливі школярі та студенти. Юристка Громадської приймальні УГСПЛ у Дніпрі Марина Киптилая працювала з дітьми разом з фахівцями Безоплатної правової допомоги та місцевим Центром зайнятості. Діти об’єднувались у команди та розв’язували правові задачки, а потім влаштували емоційні дебати, де кожна команда боролась за звання кращої.

«Це був час великих та маленьких відкриттів, знайомств та досліджень, де кожен з учасників дізнався багато корисного та отримав прості інструменти захисту своїх прав у майбутньому. Тепер, збагатившись новими знаннями, ці діти не будуть мовчазними спостерігачами, або «жертвами» правового свавілля, а знатимуть, як захистити свої та чужі права. Хто знає, можливо, деякі з них навіть присвятять цьому своє життя», — йдеться у дописі.

Форум зібрав близько півтори сотні дітей, для яких була підготовлена насичена програма.

Раніше повідомлялося, що експерти Правозахисної групи «СІЧ» підсумували результати перевірок якості надання адмінпослуг.

Автор: Ольга АНДРОСОВА