Змагання з футболу: на Дніпропетровщині визначили переможців (Фото)

logo

У Дніпропетровській області пройшли змагання з футболу. Грали в улюблену гру мільйонів згідно з календарним планом Всеукраїнської федерації спорту «Колос». Спочатку команди були розподілені на шість зон. Одна з цих зон проводилася в смт. Божедарівка. Крім Божедарівської громади, учасниками були Затишанянська, Криничанська та Вишневськагромади. До фіналу вийшли дві команди: Божедарівської та Криничанської громад.

Наприкінці липня у смт Божедарівка змагалися півфіналісти: Червоногригорівська, Глеюватська та Васильківська громади. Команда Божедарівки у своєму першому матчі зіграла з Васильківкою і закінчила гру з рахунком 1:1. Далі воназдобула дві перемоги з рахунками 1:0 та 0:1 і вийшла до фіналу.

Фінальні змагання з футболу відбулися в Магдалинівській громаді. У першій грі жереб розіграв поєдинок між командами Божедарівської громади та Царичанської громади, де Божедарівка поступилася з рахунком 1:5. За третє місце команда грала проти Піщанської команди, і гра завершилася нічийним рахунком 2:2. За підсумками змагань, Магдалинівка здобула перше місце, перемігши Царичанську громаду з рахунком 4:0. Команди Піщанської таБожедарівської громад посіли третє місце та були відзначені відповідно кубками, грамотами та медалями.

Представники громади Божедарівки, зокрема голова громади Дерко Володимир Іванович та начальник відділу освіти Манко Руслан Олександрович, активно підтримували та координували дії команди під час фінальних змагань