Зламав замок, продав меблі та зробив камін: у домі на проспекті Поля місяць жив безхатько

logo

Зламав замок, продав меблі та зробив камін: у домі на проспекті Поля місяць жив безхатько - фото 1

Його викрила власниця помешкання. Одразу викликала поліцію. Що загрожує чоловікові, та як захистити оселю від злочинців, — наші журналісти розкажуть.

Безхатченко оселився у будинку на проспекті Поля. Він зламав замок, і жив тут протягом місяця. За цей час встиг продати меблі, і фортепіано. Також пошкодив газову трубу, і грівся біля вогню.

У поліції кажуть, власниця будинку не жила в ньому тривалий час. Утім регулярно навідувалась і перевіряла, чи все гаразд.

«Це був 44-річний громадянин, документів на законне проживання у цьому помешканні в нього не було, з’ясувалось, що він був раніше засуджений, і зараз також вирішив проникнути у житло, і пожити там деякий час», — розповів речник патрульної поліції в області Павло Карманов.

На запитання, що робить у квартирі, чоловік не відповідав, але поводився агресивно та намагався піти.

Іван працює в офісі у тому самому будинку, де жив безхатько. Каже: за цей час жодного разу не бачив чоловіка, тому припускає, що той приходив вночі, тоді ж і виносив меблі.

«Я не бачив його взагалі, щоб він виходив, виносив. Години дві його тримали тут на вулиці, щось розбиралися», — сказав сусід Іван Губін.

За незаконне проникнення до чужого дому і крадіжку, безхатьку загрожує від трьох років ув’язнення.

Експерти з безпеки кажуть: квартири зламують і грабують частіше, ніж приватні будинки. Причому злодії віддають перевагу тим, які виходять у тамбур.

«Тому що там завжди найгірший замок, так як вона загальна, проникають всередину, закриваються, і все, вони всередині цього тамбура можуть робити що завгодно, і будь-який час. Сусід підходить до дверей, стукає, говорить: що ви там робите? Вони кажуть: ми зараз ремонт робимо півгодини постукаємо, і підемо», — говорить експерт з безпеки Сергій Ковалевський.