Житель Дніпропетровщини намагався потрапити до Румунії, ховаючись в обшивці багажника

logo

Skip to content

Житель Дніпропетровщини намагався потрапити до Румунії, ховаючись в обшивці багажника

У Чернівецькій областіприкордонники виявили порушників, котрі намагалися непомітно підібратися до кордону.

Як повідомили у Держприкордонслужбі, оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону отримали випереджувальну інформацію про підготовку незаконного перетину державного кордону України з Румунією.

На одному з контрольних постів прикордонники зупинили автомобіль під керуванням місцевого жителя. Під час огляду автоу правоохоронців виникла підозра про внесення змін в конструкцію транспортного засобу. У ході ретельної перевірки прикордонники виявили схованку, в якій водій намагався незаконно перемістити через державний кордон двох чоловіків, жителів Івано-Франківської та Дніпропетровської областей.

Стосовно затриманих складено протоколи про адміністративне правопорушення. Водія затримано в порядку статті 208 КПК України. Йому загрожує кримінальна відповідальність, передбачена статтею 332 Кримінальногокодексу України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про мешканця Дніпропетровщини, який намагався вивезти до Польщі двох військовозобов’язаних чоловіків. Для цього він використовував спеціально переобладнаний мікроавтобус, де організував місце схову між пасажирським та багажнимвідділеннями.

Навігація записів