Журналісти Громадського зібрали головні жахи Дніпра: недобудови, руїни та центральна площа

logo

Журналісти Громадського зібрали головні жахи Дніпра: недобудови, руїни та центральна площа

Місто Дніпро останнім часом розвивається семимильними кроками у всіх напрямках. Депутати мерії одним із пріоритетів своєї роботи визначають перетворення міста на культурну та туристичну столицю України. Однак досі у прогресивному Дніпрі є регресивні локації, які просто відлякують людей.

Кореспонденти Громадського ТБ провели власну ревізію містом і показали його найяскравіші «антиродзинки», передає Дніпроград.

У кожного міста є своя особливість, своєрідна специфіка, а загальне враження складається від його центру. На площі Героїв Майдану у Дніпрі перебувати тривалий час просто неможливо, адже поряд розташовані два великих телевізійні екрани. Під час свят до такої поліфонії додається гучна музика зі сцени, котру встановлюють між цими екранами.

Яскравим прикладом дивакуватого дизайнерського рішення є вид з іншого боку площі: там знаходиться французька карусель поряд із фотозоною «I love Dnipro» і МАФами.

У Дніпрі також височіють дві великі недобудови: готель «Парус» та дніпровське метро.

Поблизу центру міста є будівля літнього кінотеатру «Експрес», яка вже не функціонує за призначенням більше 30 років. Також поряд розташована філармонія, зовнішній вигляд якої відлякує городян гостів Дніпра.

«Місто чавуна і сталі», «центр важкої промисловості», «батьківщина генсеків і президентів», «ще не перший, але вже не другий», «постачальник кадрів» — ось комплект штампів, якими Дніпро був «нагороджений» з часів радянських. Тепер настав час змінювати імідж, формувати нові вражання у громадян про Дніпро, а починати слід із викорінення абсурду і безглуздих концепцій на вулицях міста.

Автор: Ліна ПАНЧЕНКО