Жителі Кривого Рогу панікують через чутки про появу жорстокого маніяка

logo
264274_zhiteli_krivogo_rogu_panikujut_cherez_chu.jpeg


У поліції істерики не поділяють, але радять містянам зберігати пильність.

У Кривому Розі після вбивства двох дівчат упродовж двох місяців до поліції надходять численні звернення про підозрілих чоловіків. Їх масово перевіряють, однак жодного підозрюваного у слідчих поки що немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жертвами істерики у соцмережах стають звичайні чоловіки, яких порівнюють із поширеним правоохоронцями фотороботом. В інтернет викладають також відео з перевірками підозрілих осіб на вулицях, часто під багатообіцяючими заголовками «Маніяка піймано». Однак у дійсності підозрюваних і тим більше затриманих за підозрами у вбивствах наразі немає. Анатолій Лагутін став фігурантом одного з таких роликів – його перевірили та відпустили, але фотографія «в ролі» затриманого маніяка вже облетіла соцмережі. «Попробуй тепер пояснити, що це не так! Вони ж не будуть питати, я це чи не я. Якось страшно самому виходити з дому», — зізнається житель Кривого Рогу. «Ми всі боїмося, але це ж не означає, що треба людину на суд Лінча, якщо його провина не доведена», — підтримує чоловіка сусідка Тетяна Мерхі.

ВідеоПолювання на маніяка: жителі Кривого Рогу шукають у соцмережах ймовірного вбивцю дівчат

Після вбивства двох дівчат упродовж двох тижнів до поліції надходять численні звернення про підозрілих чоловіків. Їх масово перевіряють. Жодного підозрюваного у вбивствах поки що немає. Як і підтвердження того, що злочини – справа рук однієї людини. Натомість, жертвами істерики у соцмережах стають звичайні чоловіки, яких порівнюють із фотороботом маніяка.

Полювання на маніяка: жителі Кривого Рогу шукають у соцмережах ймовірного вбивцю дівчат

Паніка почалася після того, як наприкінці травня у парку знайшли задушеною і без одягу 17-річну дівчину. В червні ще одна жінка була вбита на території лікарні. Ще дві жительки міста зазнали нападу – у них забрали цінні речі. Кривим Рогом розлетівся фоторобот нібито маніяка, але в поліції страхи містян про існування маніяка досі не підтримують. «Є як схожі, так і відмінні риси. До того часу, як не буде затримано і не встановлено зловмисника, говорити про те, що це зробила одна особа, ми не можемо», — пояснив керівник поліції міста Микола Верповський.

Читайте також: У Рівному поставили на вуха всю поліцію через маніяка-педофіла

Слідчі розглядають усі версії та чекають висновків експертиз. Правоохоронці визнають, що фоторобот справді є, але це обличчя підозрюваного у розбійному нападі на дівчину, а не в убивствах. Та поки шукають злочинця, містянам радять бути пильними та не гуляти поодинці у нічних скверах.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська


А поделиться?