Землі природного заповідника на Дніпропетровщині вартістю 1,6 млрд грн незаконно віддали під “городи”

logo

На Дніпропетровщині 157 гектарів заказника віддали під сільськогосподарські потреби.

Новости Днепра про Землі природного заповідника на Дніпропетровщині вартістю 1,6 млрд грн незаконно віддали під

Мова йде про територію ландшафтного заказника “Дебальцевські лимани”, яку за даними прокуратури, незаконно вивели з держвласності.

Під час слідства з’ясувалося, що товариство на підставі підроблених документів здійснило реєстрацію права оренди земельної ділянки природно-заповідного фонду площею понад 157 га для сільськогосподарського виробництва, що суперечить Закону України “Про природно-заповідний фонд” та іншимнормативним актам.

По суті, природоохоронні землі віддали під “городи”. Однак земельні ділянки вартістю 1,6 млрд грн все ж повернули державі. Рішення про скасування дозволу на передачу територій заказника ухвалив Господарський суд Дніпропетровської області.

Наразі судове рішення виконано, землі ландшафтного заказника “Дебальцевські лимани” повернуто у власність держави.

Читайте також:

Трагедія на воді: на Дніпропетровщині юнак потонув, коли намагався з другом переплисти річкуВигоріло 3 гектари: у Павлоградському районі виникла лісова пожежаНа Дніпропетровщині чоловік намагався зарубити сокирою власну матір

Новости Днепра про Землі природного заповідника на Дніпропетровщині вартістю 1,6 млрд грн незаконно віддали під УкраїнськаНовости Днепра про Землі природного заповідника на Дніпропетровщині вартістю 1,6 млрд грн незаконно віддали під Русский

Яна Юхименко

Автор:

#заповідник #новини Дніпра #прокуратура

Головні новини Дніпра в Telegram