Зеленський вручив орден «Золота Зірка» родині Героя України з Дніпра Олександра Кавуна

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Війна / Зеленський вручив орден «Золота Зірка» родині Героя України з Дніпра Олександра Кавуна Зеленський вручив орден «Золота Зірка» родині Героя України з Дніпра Олександра Кавуна

Олександр Кавун, Герой України - Наше Місто

Президент України Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» родині захисника з Дніпра Олександра Кавуна, який героїчно загинув 13 травня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Новоселівське у Луганській області, пише «Наше місто» з посиланням на голову ДніпроОВА Сергія Лисака.

Олександрзакінчив Національну металургійну академію України (Дніпропетровськ). Займався футболом у місцевій футбольній ДЮСШ № 12, був кандидатом у майстри спорту.

Олександр Кавун, Герой України - Наше Місто

У 2010-2011 роках відбував строкову службу в Збройних силах України. На початку повномасштабного вторгнення військ рф (24 лютого 2022) разом з батькомевакуював до кордону дітей, повернувся в рідне місто та добровільно став на захист України.

Олександр Кавун, Герой України - Наше Місто

Служив у 128-й окремій бригаді територіальної оборони Збройних сил України. За рік війни став командиром 2-го розвідувального відділення розвідувального взводу. Брав участь у звільненні Харківської області. Як командир, завжди швидко орієнтувався в небезпечних ситуаціях, приймав такі рішення, щоб зберегти здоров’я та життя підлеглим. Загинув під часвиконання бойового завдання. Маючи поранення, він до останнього захищав своїх побратимів, доки ворог не скинув на нього гранату.

Олександр Кавун, Герой України - Наше Місто

У Олександра на момент загибелі залишились донечка, син і ще ненароджений син. На жаль, свою третю дитину Герой тепер бачить тільки з небес…

Нагадаємо, раніше ми писали, щона Запорізькому напрямку загинув Герой з Кривого Рогу.