Здоровий спосіб життя та спорт для військових, волонтерів і переселенців: «Спортліга АТО» відзвітувала за рік

logo

Здоровий спосіб життя та спорт для військових, волонтерів і переселенців: "Спортліга АТО" відзвітувала за рік

Сьогодні, 28 грудня, представники громадської організації «Спортліга АТО» під час прес-конференції в ІА «Відкритий» підбили підсумки своєї діяльності у поточному році та розповіли плани на майбутнє, передає Дніпроград.

«Спортліга учасників АТО» була створена в 2016-му році для популяризації спорту і здорового способу життя серед волонтерів, військовослужбовців, переселенців та їх сімей в Дніпрі. 

«Зараз в організації дуже багато видів спорту, до яких можуть приєднатися всі бажаючі і спробувати себе в одному з них. Найпопулярнішими є більярд, футбол, волейбол, боулінг і бадмінтон. За всіма видами спорту в 2018-му році пройшли яскраві турніри, всього їх було 39», — розповів засновники ГО «Спортліга АТО» Олександр Островський. 

30 грудня планується останній в цьому році спортивний захід в комплексі «Метеор». Організатори обіцяють не тільки цікаву гру, але і багато сюрпризів після закінчення змагання.

«У 2019-му році ми плануємо поїхати з нашими хлопцями хоча б на три дні на море та провести там турнір з пляжного волейболу і відпочити нашою спортивною родиною. Також у Дніпрі проведемо 12 турнірів з різних видів спорту. У планах — створити інтелектуальний напрямок і його подалі розвивати», — розповів засновники ГО «Спортліга АТО» Геннадій Бутенко.

Автор: Дарина ТВАРА