Збірна Дніпропетровщини виборола 18 нагород на всеукраїнській першості із кульової стрільби

image

Юні спортсмени Дніпропетровщини вибороли 18 медалей на всеукраїнській першості із кульової стрільби: 6 золотих, 10 срібних, 2 бронзові. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Першість проходила одночасно у двох містах – Вінниці та Львові.

У Вінниці в стрільбі з пневматичної гвинтівки протягом 5 днів вправлялися 13 команд. Від Дніпропетровщини – 15 учасників. Львівська частина турніру зібрала 148 спортсменів, з них 20 – представники нашої області.

«Змагалися спортсмени до 18 років. Етап стрільби з пневматичної гвинтівки провели у Вінниці. Пістолетна група боролася за нагороди у Львові. Там представники регіону здобули перше загальнокомандне місце. Загалом на рахунку наших стрільців майже два десятки медалей. Як у командних, так і в індивідуальних вправах», – зазначив Олександр Пшеничников.

Участь у змаганнях також взяли й іноземні однолітки наших стрілків – спортсмени з Вірменії.

«Мудрий тесля». У Кривому Розі хлопчиків безкоштовно вчать майструвати. РЕПОРТАЖ

Дніпрянин здобув бронзову медаль на чемпіонаті України з боксу серед юніорів

Спортсмени з Дніпра посіли призові місця на молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння