«Зав`язуємо їм захист, щастя і мир». У Кривому Розі плетуть маскувальні сітки для українських бійців

logo

image

У приміщенні однієї зі шкіл у Саксаганьскому районі Кривого Рогу облаштували цех з виготовлення маскувальних сіток типу «Кікімора». Їх на спеціальних штативах плетуть за допомогою рибальських сіток.

Як розповіла кореспонденту Суспільного одна з юних волонтерок, що плетуть сітки, Марічка, робити їх просто: слід порізати тканину на клаптики та вплести до основи. Зазвичай розмір однієї сітки становить шість на дев’ять метрів, втім, можуть бути вдвічі більші.

Марина, мати дівчинки, говорить – це найпростіше, що можна зараз зробити для захисту захисників України.

«Я хочу з кожним вузликом зав’язати їм захист, щастя і мирне небо, на яке ми всі так заслуговуємо. Я хочу, щоб ворог зрозумів, що він зробив велику помилку, зазіхнувши на наші землі та на наші життя», — говорить жінка.

За словами волонтерки Тетяни Королько, плести сітки навчилися ще у 2014-ому. Тоді допомагали військовим, які воювали на Донеччині та Луганщині.

Після того, як 24-го лютого по Україні були завдані перші ракетно-бомбові удари — майстрині знову взялися за роботу.

«Дехто у нашому районі вважав, що для цього потрібна вказівка, наказ, розпорядження. Та для того, щоб допомагати нашій армії, треба тільки воля нашого серця і бажання перемоги», — каже Тетяна.

В’язати сітки щодня допомагає близько двадцяти волонтерок і волонтерів, що приїздять сюди з різних куточків міста.

Окрім маскувальних сіток, волонтерки займаються збором склотари для виготовлення коктейлів Молотова, які вже прозвали «українським смузі», збирають гуманітарну допомогу переселенцям. Кажуть, зупиняться тільки після перемоги українських бійців.

«Ми на своїй території, ми захищаємось». На Дніпропетровщині укріплюють блокпости та створюють нові

Ситуація на Дніпропетровщині під контролем, до ЗСУ й тероборони записуються люди від 18 до 70+ років

«Вирішуємо усі питання, працюємо з кожною людиною». Як у Кривому Розі діє центр для переселенців

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро