Затриманий на хабарі правоохоронець з Кам’янського продовжує працювати в поліції

logo

Затриманий на хабарі правоохоронець з Кам'янського продовжує працювати в поліції

24 жовтня 2017 року в результаті спецоперації СБУ спільно з Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону були затримані високопосадовці правоохоронних структур Кам’янського Віталій Чернець а Анатолій Похвалітий. Втім, станом на грудень 2018 року Похвалітий продовжує працювати старшим оперуповноваженим міжрайонного відділу №4 в Кам’янського управління захисту економіки. Про це Дніпрограду стало відомо з відповіді начальника Управління захисту економіки Дмитра Тишлека на інформаційний запит видання.

У відповід також йдеться, що у свій час Похвалітий разом із Віталієм Чернецем вийшов з СІЗО на волю заплативши по 1 млн гривень застави кожен. При цьому річний дохід Похвалітого, згідно з декларацією складає трохи менше 100 тис.грн., а Віталія Чернеця – 115 тис.грн.

Наразі обвинувачений правоохоронець, попри вчинення кримінального правопорушення та грубе порушення охорони державної таємниці, продовжує виконувати оперативно-службову діяльність в органах Нацполіції. Справу про відсторонення Похвалітого від займаної посади ще в січні 2018 року мав розглянути Жовтневий райсуд Дніпра, проте засідання неодноразово переносились, а у підсумку справу було передано до Ленінського суду через самовідводи низки суддів. 

Хоч затримання і було проведено вже більше року тому, але справа станом на грудень 2018 р. ще досі не була розглянута судом в повному обсязі.

Нагадаємо, що  Похвалітий разом із заступником начальника слідчого відділу Кам’янського відділу Нацполіції підполковником Віталієм Чернецем були затримані працівниками СБУ 24 жовтня 2017 року просто на робочих місцях на хабарі у 540 тис.грн.

Автор: Орест СУХОДОЛЬСЬКИЙ