Запуск метро в Україні: в Харкові вже працює, а в Дніпрі досі не відкрили – фото, відео

logo

В Україні з 25 травня дозволили роботу метро. Водночас не всі міста змогли вчасно запустити метрополітен. Зокрема, в Дніпрі метро досі не відкрили. Водночас у Харкові вже понад 40 тисяч пасажирів змогли проїхатись у підземці.

Чому метро в Дніпрі не відкрилось

Міська комісія з надзвичайних ситуацій Дніпра затягнула з рішенням про відновлення роботи підземки. В МОЗ до останнього вагалися, чи відкривати в місті метрополітен. Відповідне рішення можуть ухвалити сьогодні, повідомляє пресслужба міської ради Дніпра.

Актуально У Києві запрацювало метро: перші фото

Водночас тролейбуси та трамваї в Дніпрі запрацювали в звичайному режимі без спецперепусток.

Як працює метро в Харкові

У Харкові метро запрацювало ще з 05:30. На підприємстві запевнили, що пускатимуть в метро лише пасажирів у масках та респіраторах. Оголошення про це з’явилися на входах до станцій.

метро в Харкові
метро в ХарковіОголошення в метро Харкова / Фото ХС

Однак очевидці стверджують, що на платформи підземки потрапили як люди в масках, так і без них. При цьому працівники метро носять маски.

Чергові поліцейські видавали окремим людям маски, але попередили, що кількість безкоштовних масок обмежена.

метро в харкові
метро в харковіХарківське метро відновило роботу / true.xa

Дивіться відео про запуск метро в Харкові: 

Що відомо про відкриття метро в Україні? Метро в Києві, Дніпрі та Харкові закрили 17 березня під час першої хвилі карантину в Україні, пов’язаного з пандемією COVID-19. Увесь цей час метрополітен був закритий.

Про відновлення роботи підземки спершу просили мери цих міст. Згодом у межах послаблення карантинних обмежень уряд дозволив відкрити метро.

як не підхопити коронавірус у метро
як не підхопити коронавірус у метроЯк не підхопити коронавірус у метро / Інфографіка 24 каналу