Замість кінотеатру «СІЧ» у Дніпрі збудують торговий комплекс і бульвар

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Замість кінотеатру «СІЧ» у Дніпрі збудують торговий комплекс і бульвар ЕКСКЛЮЗИВ Замість кінотеатру «СІЧ» у Дніпрі збудують торговий комплекс і бульвар

Замістькінотеатру «СІЧ» у Дніпру збудують торговий комплекс і бульвар

У Дніпрі відбулося засідання членів містобудівної ради міста. Наньому архітектори розглянули три питання, пов’язані з розвитком нашого міста. Центральним із них став проект нового комплексу на місці кінотеатру «Січ», – передає «Наше Місто».

Цей кінотеатр був одним із наймолодших у Дніпрі. Він був відкритий 1993 року, а через 10 років – реконструйований. Але – не витримав конкуренції з більш сучасними розважальними центрами і був закритий у 2015 році.

Наприкінці минулого року з’явилася інсайдерська інформація про його знесення. Кінотеатр бувобнесений будівельним парканом, біля нього розпочалися дослідницькі роботи ґрунту.

А сьогодні відомий дніпровський архітектор Михайло Аліпов представив проект побудови нового багатофункціонального комплексу на місці кінотеатру, замовником робіт виступає фірма «Вайтран». Разом із проектом нового комплексу архітектор розробив і концепцію створенняпішохідного упорядкованого бульвару у глибині цього кварталу.

  – Новий багатофункціональний комплекс буде побудований на місці кінотеатру, при цьому буде більшим за «Січ», – розповів Михайло Аліпов. – Комплекс включатиме два надземні поверхи та один підземний, у якому розмістяться укриття відобстрілів та паркінг на 120 автомобілів. Перший поверх займуть продуктовий супермаркет та магазини всілякої спрямованості. На другому поверсі будуть зони громадського харчування (здатні одночасно обслужити 100 відвідувачів), центр дитячого дозвілля на 60 осіб, виставковий центр.

Особливістю цього комплексу стане те, що він матиме два рівнозначні фасади – вони будуть орієнтовані на вулицю Панікахи та на сусідній клуб«Тайм-аут». Перед комплексом буде гарний майданчик із терасою.

Проект комплексу у членів містобудівної ради не викликав заперечень.

Набагато жвавішимвийшло обговорення проекту нового пішохідного бульвару. Його автори проекту розробили як ще один важливий етап комплексної модернізації цієї частини житлового масиву Тополя-3.

Новий пішохідний бульвар повинен починатися біля торгового комплексу, що проектується на місці «Січі», і йти вглиб кварталу. Дійшовши до існуючого собору, бульваромине овочевий ринок (який теж планують реконструювати) і знову вийде на вулицю Панікахи.

Як зазначили члени містобудівної ради, для успішного створення бульвару належить вирішити цілу низку важливих питань. Погодити роботи з власниками сусідніх об’єктів та орендарями земельних ділянок. Вирішити проблему гаражів, лише частина яких є тут на законних підставах. Упорядкувати торгівлю у районі існуючого овочевого ринку.

Але головне вирішити питання надземної магістральної теплотраси, що проходить в районі майбутнього бульвару.

  – Проектнового бульвару дуже цікавий, він покращить якість життя у цьому районі, – зазначив досвідчений архітектор Ігор Соколов. – Але без вирішення всіх згаданих питань та без допомоги міста його буде дуже складно реалізувати.

У відповідь Михайло Аліпов запевнив, що робота у цьому напрямі триває з осені 2023 року. Є певні домовленості та віра в те, що у 2025 році буде реалізовано обидва проекти – і торговельний комплекс, і бульвар.

Замість кінотеатру «СІЧ» у Дніпру збудують торговий комплекс і бульвар

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на ж/м Тополяготуються до будівництва 20-поверхового житлового будинку.

Читайте також: Післявоєнний Дніпро стане містом-мрією: архітектори та містяни обговорили концепцію розвиткумегаполісу.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: Дніпро

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: