Заманюють на вибори чаєм та пиріжками: у Дніпрі проводять ярмарок вихідного дня – фото

logo

У Дніпрі 22 листопада планували провести «ярмарок вихідного дня». Проте замість акції рестораторів у наметах агітували приходити на вибори.

З колонок лунали закликали прийти на голосування

Акцію планували для того, аби власники ресторанного бізнесу змогли прийти з власною продукцією у карантин вихідного дня. Адже у суботу – неділю закладам можна працювати лише на виніс. Про це пише DEPO.

Актуально Які порушення виявили під час голосування 22 листопада: фото, відео

Натомість у парках містах розклали намети, де людей частують безкоштовним чаєм та пиріжками. Тааож дніпрян активно закликають піти проголосувати. Така агітація лунала з розміщених біля наметів колонок.

Проте, незважаючи на безкоштовне пригощення, людей у парках міста зібралось небагато.

Агітація у Дніпрі 22 лситопада 2020

Агітація у Дніпрі 22 лситопада 2020Людей пригощали чаєм та пиріжками / Фото DEPO
Зверніть увагу! У Дніпрі за посаду міського голови змагаються чинний мер Борис Філатов та висуванець «Громадської сили» Загід Краснов
Головне про голосування 22 листопада:

22 листопада голосують у Дрогобичі, Нікополі, Полтаві, Бердянську, Слов’янську, Дніпрі, Ужгороді, Львові, Черкасах, Миколаєві та Рівному.
У другий тур вийшли 2 кандидати, яких підтримали найбільше виборців. Аби перемогти, кандидат теж має отримати більшість голосів, проте вже не обов’язково, щоб їх було понад 50%, як це було у першому турі.

Кожному виборцю видадуть бюлетень із двома кандидатами. Людині потрібно лише поставити галочку або плюсик у пустому квадратику навпроти кандидата, якого він підтримує.
Зауважимо, цьогоріч другий тур проводять лише у містах з населенням у понад 75 тисяч людей.