Захищав Україну ще з часів АТО: перестало битися серце Героя з Дніпропетровщини

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Війна / Захищав Україну ще з часів АТО: перестало битися серце Героя з Дніпропетровщини Захищав Україну ще з часів АТО: перестало битися серце Героя з Дніпропетровщини

Захищав Україну ще з часів АТО: перестало битися серце Героя з Дніпропетровщини - Наше Місто

Війна забирає найкращих воїнів, які захищають нас та нашу землю від російських окупантів. Вони борються за свободу, незалежність та мирне майбутнє нашої держави. Стало відомо, що раптово помер військовий зКриничанська. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Газету «Нові рубежі» Криничанського району.

Дніпропетровщину облетіла трагічна новина – стало відомо, що перестало битися серце старшого солдата Андрія Архіпцева. Це сталося під час відпустки у місті Очаків Миколаївської області.

Андрій захищав Україну ще з часів АТО. Долав ЗСУ він приєднався з перших днів повномасштабного вторгнення – 27 лютого 2022 року. Він перебував на посаді курсанта одного з навчальних підрозділів ЗСУ.

Чоловік служив у 25-й повітрянодесантній бригаді. Звільняв Ізюм та інші населені пункти під час контрнаступу на Харківщині.

Андрій також був головою громадського об’єднання “Ветерани АТО Криничанщини”, депутатом Криничанської районної ради минулого скликання, депутатом Криничанської селищної ради VIII скликання.

Захищав Україну ще з часів АТО: перестало битися серце Героя з Дніпропетровщини

У чоловіка України залишилися брат та вітчим.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Фейсбук-сторінка Газета “Нові рубежі” –Криничанський район.

Раніше ми писали, у Дніпрі зелену зону на Перемозі назвали в честь командира полку «Цунамі» Олександра Гостіщева.

Читайте також:  Діти більше ніколи не обіймуть батька: на війні загинув Герой з Кривого Рогу.