Загинуло 45 пасажирів: на Дніпропетровщині згадують Марганецьку трагедію (Фото)

logo

Загинуло 45 пасажирів: на Дніпропетровщині згадують Марганецьку трагедію (Фото)

Сьогодні, 12 жовтня, минає 11 років від Марганецької трагедії, яка сколихнула весь світ.  Ця катастрофа за кількістю жертв є найбільшою на Україні з моменту здобуття нею незалежності в 1991 році і однією з найбільших у світі за всю історію катастроф подібного роду, повідомляє  Дніпро Регіон.ДТП сталося 12 жовтня 2010 року вранці близько 09:25 116-му кілометрі перегону Нікополь-Марганець лінії Кривий Ріг – Запоріжжя. Автобус БАЗ А079.14 «Еталон» (держ. номерний знак АЕ 5761 АА) [4], в якому знаходилися 52 пасажири, рухаючись за маршрутом міська поліклініка – село Городище (селище на околиці Марганця), виїхав на залізничний переїзд на заборонний сигнал світлофора (поперемінно миготливі червоні вогні), де з ним зіткнувся електровоз ВЛ8-1583, що рухався в момент удару зі швидкістю 82 км/год за маршрутом Нікополь – Марганець – Канцерівка.

Локомотив протягнув автобус вздовж шляху до повної зупинки близько 300 метрів. В кабіні локомотива знаходилися три машиніста-інструктора, жителі міста Нікополь – Олександр Могильний (керував локомотивом), Володимир Череп і Юрій Косів.

Версія, що водій маршрутки Микола Гречко пропустив їхала електричку і не помітив, як відразу за нею їхав локомотив, який їхав не за розкладом, помилкова, оскільки в цей час електричок не було, і видимість була достатня. Власник маршрутки був засуджений на 5 років.

Раніше ми писали У Дніпрі перекрили верх вулиці Робочої та Криворізької: працюють люди і важка техніка (Фото)

0
0
голосів

Рейтинг статті