Загальнобудинкові чи індивідуальні? В судовій справі про лічильники допитали головного інженера «Криворіжгазу»

logo
195770_zagalnobudinkovi_chi_individualni_v_sudov.jpeg


Головний інженер «Криворіжгазу» в судовому засіданні визнав, що єдина причина встановлення загальнобудинкового лічильника — це економія грошей компанією а також підтвердив факт оплати жителями Кривого Рогу послуги з придбання та встановлення населенню індивідуальних лічильників газу

«Зведення з апеляційно — судового фронту боротьби з «Криворіжгазом» опублікував на своїй сторінці у Facebook депутат міськради Андрій Немченко.

В середу, 8 листопада, відбулося друге засідання Апеляційного суду Дніпропетровської області з розгляду апеляції «Криворіжгазу» на рішення Саксаганського суду «Про визнання права мешканців будинку 42 по вулиці Володимира Великого на встановлення індивідуальних лічильників газу за рахунок «Криворіжгазу».

Читайте: Борьба между жителями многоэтажки и «Криворожгазом» продолжается в Апелляционном суде (ФОТО, ВИДЕО).

За словами Немченка, в судовому засіданні був допитаний головний інженер «Криворіжгазу», який визнав такі факти:

1. Керівництво «Криворіжгазу» особисто, без будь-якого узгодження, саме визначило будинки, в яких вирішило встановлювати загальнобудинкові лічильники газу.

2. Було встановлено відсутність технічної причини встановлення загальнобудинкового лічильника. Єдина причина встановлення загальнобудинкового лічильника — це економія грошей і небажання Криворіжгазу витрачати їх на індивідуальні лічильники для населення.

3. Вищевикладене є дискримінацією споживачів — мешканців Кривого Рогу за економічними ознаками, що в свою чергу заборонено законом України «Про захист прав споживачів».

4. У судовому засіданні головний інженер «Криворіжгазу», а так само його представники, знову підтвердили факт оплати всіма жителями Кривого Рогу послуги з придбання та встановлення населенню індивідуальних лічильників газу.

«Криворіжгаз» заявляє, що їм цих грошей мало, але ж ви розумієте друзі, що це не наші проблеми.

Далі буде…», — обіцяє депутат.


А поделиться?