Загадкова смерть п’ятьох осіб: рятувальники розповіли подробиці трагедії

Загадкова смерть п'ятьох осіб: рятувальники розповіли подробиці трагедії

Сьогодні, 19 лютого, в ІА «Інформатор» речниця ДСНС Дніпропетровської області Дар’я Гречищева підбила підсумки тижня і розповіла про найрезонансніші події минулих семи днів, передає Дніпроград.

За словами Дар’ї Гречищевої, минулий тиждень для рятувальників був насиченим на події. На надзвичайні ситуації було здійснено 199 оперативні виїзди, з яких 67 — ліквідація пожеж. За сім днів рятувальники 62 рази надали допомогу у резонансних ситуаціях. Також рятувальниками було знищено два застарілих боєприпаси

«Загалом на пожежах загинуло три особи, постраждало — 11, з яких троє діти. Також сталася одна резонансна подія. У селищі міського типу Аули, чоловік повернувшись до себе додому, у приватний  житловий будинок, знайшов тіла п’ятьох осіб. Серед загиблих виявилися дружина чоловіка, подруга дружини та троє невідомих молодиків. Щодо інциденту правоохоронними органами ведеться розслідування, також працює судмедекспертиза. На сьогодні розглядається три версії — отруєння невідомою речовиною, отруєння неякісним алкоголем або отруєння чадним газом», — розповіла Дар’я Гречищева.

Найближчими днями буде встановлено точну причину смерті п’ятьох осіб. Також на місці правоохоронними органами було встановлено, що родина, де загинули люди, благонадійна та заможна. 

Автор: Дарина ТВАРА