<>

За тиждень у Дніпрі на грип захворіло більше 3500 мешканців

За тиждень у Дніпрі на грип захворіло більше 3500 мешканців

За минулий тиждень в Дніпрі було зафікосвано більше, ніж 3500 випадків захворювання на грип, але на даний момент ще не можна казати про перевищення епідеміологічної позначки. Про це сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції повідомила Тетяна Оверкіна, головний спеціаліст відділу взаємодії з системної спеціалізованої акушерсько-гінекологічної допомоги та допомоги дітям в Дніпрі, передає Дніпроград.

«Пройти вакцинацію треба пройти приблизно за два місяці до початку інтенсивного збільшення кількості захворювання на грип. Якщо ви не встигли це зробити, то під час епідемії це треба робити лише у тому випадку, якщо ви не маєте ознаків хвороби. Інакше ви наражаєте себе на небезпеку», — зазначила Тетяна Оверкіна.

Представниця медичного відділу додала, що діти більше ризикують захворіти на грип і це пов’язано не лише із слабким імунітетом, а і з тим, що у більшості випадків батьки не мають змоги залишати хвору малечу вдома і ті заражають своїх однолітків у школах та дитячих садках.

Вакцинація коштуватиме дніпрянам від 150 до 250 грн. Наразі вакцини вже закуплені, знаходяться в Києві та протягом наступного тижня з’являться у Дніпрі.

Нагадаємо, цього року на Дніпропетровщині очікується одразу три мутації грипу.

Автор: Антон МОРОЗ