За рік освітлення з’явилося на майже 600 вулицях Дніпра

logo
209909_za_rik_osvitlennja_z_javilosja_na_majzhe_.jpeg


За рік освітлення з’явилося на майже 600 вулицях Дніпра

Протягом останнього року нове освітлення з’явилося на 582 дніпровських вулицях, більша частина з яких знаходиться на віддалених районах міста. Про це вчора, 20 грудня, під час прес-конференції повідомив директор комунального підприємства «Міськсвітло» Дмитро Костогриз, передає Дніпроград.

«У своїй роботі продовжуємо застосовувати сучасне LED-освітлення. Серед основних його переваг – більш тривалий строк служби, менше споживання електроенергії, порівняно з ртутними лампами, краща світловіддача та низькі експлуатаційні витрати. Цього року вдалося встановити понад 1 000 LED-світильників, у тому числі на Південному мосту, вул. Набережна Заводська (уздовж руху нового тролейбусного маршруту), на ж/м «Парус», «Західний», вул. Каруни, Ливарна, частково на пр-ті Слобожанському тощо», – сказав директор Міськсвітла.

Окрім цього, йде заміна й модернізація пунктів управління вуличним освітленням. Це стосується зокрема терміналів, які відтепер можуть керуватися за допомогою GSM.

Загалом за останній рік було також замінено понад 12 тис. ламп, 220 аварійних опор та змонтовано сучасні самопливні проводи із захисною оболонкою, що дозволяють уникати аварійних ситуацій.

У наступному році планується перейти до відновлення освітлення у дворах багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, що мешканці Дніпра скаржаться на неякісні послуги від приватної компанії ДТЕК

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?