За месяц энергетики вернули свет в более 73 тысяч домов Днепропетровщины

logo

За місяць енергетики повернули світло у понад 73 тисячі осель Дніпропетровщини

Фото: Перший Криворізький

Протягом травня енергетики Дніпропетровщини повернули світло для 73 502 домівок області, що були без світла черезпошкоджені обстрілами лінії та енергоб’єкти.

Про це повідомляє ДТЕК Дніпровські електромережі.

Тільки за останній тиждень після чергових ворожих атак повернули світло у понад 3 тисячі домівок, що були знеструмлені в результаті обстрілів.

Всього з початку повномасштабної війни енергетики відновили електроживлення у понад 1,8 мільйона домогосподарств Дніпропетровщини (з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло 2 та більше разів).

Дніпропетровська область продовжуєпотерпати від обстрілів окупантів. Особливо складна ситуація на півдні області, яка наближена до зони бойових дій.

Енергетики відновлюють зруйновані окупантами лінії та електрообладнання, щойно отримують дозвіл від Збройних Сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Читайте також: на Дніпропетровщині скасували екстрені відключення світла.Щоб дізнаватися новиниКривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу «Першого Криворізького».