За добу енергетики ДТЕК Дніпропетровщини повернули світло після обстрілів у близько 1 тисячі домівок

logo

За добу енергетики ДТЕК Дніпропетровщини повернули світло після обстрілів у близько 1 тисячі домівок

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для майже 1 тисячі родин у 3 населених пунктах на півдні області, які вчергове зазнали обстрілів. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону.

Агресорпродовжує щоденні обстріли півдня Дніпропетровщини із застосуванням дронів та артилерії. Це призводить до пошкодження енергетичних об’єктів та знеструмлення жителів. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі лагодять  пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

За добу, 30 травня, енергетикам вдалося поновити роботуелектроліній у 3 населених пунктах, що були пошкоджені в результаті обстрілів. Світло повернули у домівки маже 1 тисячі родин, які були знеструмлені.

Також вчора близько 21:46 через вихід з ладу енергообладнання в сусідній області сталося знеструмлення в Криворізькому районі Дніпропетровщини. Без світла залишилися близько 24 тисяч жителів. Проте впродовж 2 годин фахівцям ДТЕК Дніпровські електромережі вдалося заживити усіх споживачів за резервними схемами. Наразі електропостачання повністювідновлене.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та  Telegram,сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Підписуйтесь наоперативні новини міста: ? Telegram ? Вебсайт ? Facebook ? Instagram