За час війни Кам’янське прийняло близько 40 тис. переселенців

logo

Skip to content

Частина з цих людей проживають у нашому місті ще з 2014-2015 років. Вони разом із переселенцями нової хвилі (які були вимушені покинути свої домівки у 2022 році) знайшлисвій прихисток у модульному містечку на Лівобережжі у Кам’янському.

На сьогодні у транзитному поселенні, яке було відкрито за сприяння німецького фонду міжнародного співробітництва (GIZ), проживають понад 150 людей, серед яких 36 – діти.

З робочим візитом 3 липня модульне містечко відвідав мер міста Андрій Білоусов разом зі своїми заступниками. Серед питань – підготовка до проходження майбутнього опалювального сезону та інші нагальні потреби ВПО.

Модульне містечко вжезабезпечене потужним дизельним генератором. Його вмикатимуть взимку, якщо будуть відключення електроенергії, щоб люди були зі світлом і теплом. Відповідний запас палива вже створено.

Від ГО «Бджола» дітям було передано подарунки – набори настільних ігор, розмальовки та інше для цікавого дозвілля. Крім цього, в планах на найближче майбутнє покращити місцевий дитячий майданчик та встановити на літній період великий надувний басейн для дітей, що дозволить їм відпочивати у більш безпечнихумовах, ніж на якійсь водоймі. До речі, раніше тут були встановлені альтанки від сонця.

«Кам’янське – другій дім для кожного, хто цього потребує. Утримуємо модульне містечко за рахунок міського бюджету. Частину коштів за оплату комунальних послуг компенсує держава, іншу частину – місто. Під час візиту поспілкувався з мешканцями. Надамо допомогу в питаннях, які турбують людей», – повідомив міський голова.

переселенці Кам'янське

Навігація записів