<>

З початку року фізичні особи Дніпропетровщини сплатили майже 10 мільярдів податків

З початку року фізичні особи Дніпропетровщини сплатили майже 10 мільярдів податків

Сьогодні, 27 жовтня, під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» спеціаліст з управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Дніпропетровській області Лариса Воробйова розповіла про статистику щодо зборів податків на доходи фізичних осіб (ПДФО), інформує Дніпроград.

За інформацією фахівця, з початку поточного року до бюджету надійшло 9,6 млрд грн податків на доходи фізичних осіб, що на 2,7 млрд грн більше аналогічного періоду минулого року, тоді ця сума складала 6,9 млрд грн. Також до бюджету надійшла 613, 3 млн грн військового збору, що на 11, 7 млн ​​грн більше, ніж у 2016 році.

«Позитивні результати досягнуті за рахунок залучення органами ДФС додаткових джерел до оподаткування, зокрема, збільшення чисельності платників податків, підвищення рівня оплати праці, легалізації робочих місць. Також проведення роз’яснювальної роботи серед платників податків», — зазначила Лариса Воробйова.

Фахівцями ГУ ДФС Дніпропетровської області з початку року перевірено 140 юридичних і фізичних осіб, порушення встановлені у 138 суб’єктів. Як результат в бюджет донараховано 25,4 млн грн податків, зборів і штрафних санкцій. Також, в процесі контрольно-перевірочних заходів виявлено 2100 працівників у 1739 податкових агентів, які працюють без належного оформлення. За результатами перевірки до бюджету надійшло податку близько 2,7 млн ​​грн.

«Підвищення рівня заробітної плати та легалізації робочих місць платниками податків перебуває на особливому контролі фіскальних органів. Спільні засідання органів фіскальної служби і керівників підприємств проводяться щомісяця. З початку року проведено 1 700 засідань. Позитивно відреагували близько 1650 підприємств», — розповіла Воробйова.

Автор: Дарина ТВАРА