З перших днів війни рятує побратимів: історія бойового медика з ТрО Дніпра

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Війна / З перших днів війни рятує побратимів: історія бойового медика з ТрО Дніпра З перших днів війни рятує побратимів: історія бойового медика з ТрО Дніпра

З перших днів війни рятує побратимів: історія бойового медика з ТрО Дніпра

Один з захисників 128-ї бригади ТрО Дніпра – медик Микита. Він з перших днів повномасштабноговторгнення зрозумів, що потрібен на фронті. Тому не став чекати й зателефонував до військкомату. Тепер чоловік вивозить військових з зони бойових дій та рятує життя побратимам, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу бригади.

Загалом Микита, розпочав свою кар’єру з роботи на «швидкій». Потім він став дитячим реаніматологом. Проте післяповномасштабного вторгнення він одразу звернувся до військкомату. Вже через кілька тижнів його викликали, і відтоді чоловік надає допомогу пораненим побратимам. Микита зазначає, що для нього, як для медика, «перейти» з дітей на дорослих було значно простіше, ніж з дорослих пацієнтів на дітей.

З першихдніввійни рятує побратимів: історія бойового медика з ТрО Дніпра

Микита ділиться, що коли розповів своїй дружині про дзвінок до військкомату – вона розплакалася. Все тому, що у подружжя є малий син. Тим не менш, чоловік каже, що хоче бути гарним прикладом для своєї дитини.

«Але коли син виросте, він обов’язково запитає у мене, що я робив під час війни, а я не хочу відводитиочі, коли це станеться», – пояснює своє рішення медик.

Звичайно, медична освіта допомагає у його роботі. Чоловік стверджує. Що навіть коли транспортує поранених у кузові пікапа, він може зробити більше, ніж звичайна людина після курсів військового медика.

З перших днів війни рятує побратимів:історія бойового медика з ТрО Дніпра

Микита ділиться, що дуже сумує за своєю родиною. Також чоловік розповів цікаву історію про своюдружину. Як виявилося, з його коханою працюють разом, допомагаючи побратимам Микити. Жінка також є медиком, але працює у Дніпрі.

«Я вивожу поранених з зони бойових дій, а потім дивлюсь прізвища лікарів, які прийняли їх у Дніпрі, а там прізвище дружини. Виходить, що ми працюємо сімейним підрядом – я тут, а вона у Дніпрі», – розповів Микита.

Фото: Фейсбук-сторінка 128-ї бригади ТрО ЗСУ.

Нагадаємо, раніше ми писалиісторію бойового медика з ТрО Дніпра, який не тільки рятує, а й підіймає позитивний настрій побратимам.

Читайте також: Стоматологічний кабінет на фронті: медики з Дніпра створили новий пунктмедичної допомоги для військових.

Категорія: Війна, Новини Дніпра,Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: Війна

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: