З дроном та гучномовцем патрулюють зони відпочинку на Дністрі надзвичайники

logo

З дроном та гучномовцем патрулюють зони відпочинку на Дністрі надзвичайники

Аби охопити більшу кількість відпочивальників та поінформувати їх про безпечний відпочинок, надзвичайники Кам’янеччини використовують сучаснітехнології. Допомагають їм у проведенні роз’яснювальної роботи юні помічники – команда Дружини юних рятувальників-пожежних з міста Кам’янець-Подільський.

Як повідомили у ГУ ДСНС у Хмельницькій області, під час патрулювання берегів водойм надзвичайники використовують дрон з гучномовцем.

Таким чином інформаційно-роз’яснювальну роботу можуть провести для максимальної кількостівідпочивальників. Зокрема, вчора так працювали на березі Дністра у селі Рудківці.

Поки літальний апарат з повітря застерігав від небезпеки, юні рятувальникиспільно з інспекторами спілкувалися з туристами на березі. ДЮРПівці нагадали дорослим та одноліткам про правила поведінки на воді та кожному вручали інформаційні листівки, розроблені для українців дитячим благодійним фондом ЮНІСЕФ.

Узбережжя Дністра у спекотні дні та за відсутності доступу до моря приваблюєсотні туристів з дітьми з усієї України. Тому роботи рятувальникам та водолазам ДСНС у купальний сезон вистачає. Як запевняють рятувальники-водолази, стабільна роз’яснювальна робота з туристами дає свій результат – люди стали обізнанішими та безпечнішими до власного здоров’я та життя, – зазначають у ДСНС.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі вGoogle News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook