З Дніпра на Схід військовим передадуть TRX петлі для занять спортом

logo

З Дніпра на Схід військовим передадуть TRX петлі для занять спортом

Сьогодні, 12 лютого, у приміщенні ДніпроОДА презентували проект для військовослужбовців «Спорт в польових умовах». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Незабаром на Схід відправлять 50 комплектів таких TRX тренажерів, на яких можна займатися у польових умовах. Це вид спортивного обладнання для занять з вагою власного тіла. Він являє собою дві стропи, які об’єднані між собою і закріплені на певній висоті.  

«Відомо, що саме з нашої області пішла найбільша кількість хлопців на війну з Росією. Також найбільше військових загинуло. Ми досить часто допомагаємо військовослужбовцям. Це наша особиста ініціатива. І коли до нас звернувся учасник бойових дій на Сході, доброволець Олег Чистопольцев з пропозицією передати на Схід функціональні петлі, які він розробив, ми не могли не погодитися», — розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голік. 

Прикметно, що тренажери розробив Олег Чистопольцев самостійно, разом із своїми військовими-побратимами. 

«Всі ми прекрасно знаємо, як важливо займатися спортом та підтримувати свою фізичну форму. Але є сфери діяльності, де це архіважливо. І військова діяльність — одна з них. Проте знаходячись на фронті, в польових умовах, не завжди є можливість для якісного заняття спортом. Тренажер TRX виглядає як дві простенькі гумки з петлями. Ви прикріплюєте стропи до міцної основи, вставляєте в петлі руки чи ноги і виконуєте вправи в підвішеному стані. Цей винахід був розроблений американськими військовими. На сьогодні є велика кількість аналогів цього тренажеру. І ці петлі, які розробив я, також є аналогом. Тут використані інші матеріали та принципи, — розповів Чистопольцев.

Головна мета — створити надійні та доступні петлі. Адже, за словами військового, один комплект тренажера коштує близько 300 доларів. Його петлі — близько 650 грн, що є значно дешевшим.

Автор: Дарина ТВАРА