З дітлахами про дорослі речі: у Дніпропетровськгазі провели урок про безпеку використання газу

logo

АТ «Дніпропетровськгаз» регулярно проводить зустрічі зі школярами області задля підвищення рівня обізнаності у питанні поводження з газовими приладами. Днями фахівці газової компанії завітали до однієї зі шкіл села Голубівка Новомосковського району та розповіли третьокласникам про правила безпечного використання блакитного палива.

Сертифікований тренер Освітнього простору АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Волокітін розповів дітям про природний газ, як він доходить до кожної оселі, коли може бути небезпечним та як правильно його використовувати. Він наголосив, що користуватися газовими приладами дітям слід лише під наглядом дорослих. Насамперед, учням нагадали як поводитися, коли вони відчули запах газу: відчинити вікно і провітрити приміщення, перекрити газ, повідомити про витік газу дорослим, зателефонувати в аварійну газову службу «104», і в жодному разі не вмикати/вимикати світло та не користуватись електричними приладами, адже це може призвести до вибуху газу.

Дніпропетровськгаз_безпека використання газу

Окрім того, учасникам заходу розповіли як саме користуватися газовими приладами, а також про роботу аварійно-диспетчерської служби «104». Найбільше хлопчикам і дівчаткам сподобався огляд автомобіля АДС. Газовики показали їм спеціальне спорядження, з яким виїжджають на виклики, розповіли про свою роботу і навіть дозволили покрутити кермо й увімкнути сирену.

Також малечі продемонстрували як правильно одягати протигаз і дали приміряти захисні каски. На пам’ять про зустріч фахівці Дніпропетровськгазу подарували школярам наліпки, брошури із правилами користування газом та смаколики, а також зробили із малечею фото.

Дніпропетровськгаз_безпека використання газу

Саме ці базові знання допоможуть дітям уникнути нещасного випадку.

«За невтішною статистикою, 90% нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу, трапляються через нехтування людьми правилами безпеки. Навчаючи дітей, ми водночас нагадуємо і батькам правила користування газовими приладами. Адже часто навіть дорослі люди забувають номер аварійної газової служби – «104», — каже спеціаліст АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Волокітін.

Дніпропетровськгаз_безпека використання газу

За словами педагогів, такі лекції стануть у нагоді дітлахам у житті. Адже тепер вони точно засвоїли правила безпечного споживання блакитного палива і першочергові кроки при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з газом.