З Центрального мосту в Дніпрі будівельники висипають будсміття просто у річку

logo

З Центрального мосту в Дніпрі будівельники висипають будсміття просто у річку

Будівельники, які займаються реконструкцією Центрального мосту в Дніпрі, не вивозять будівельне сміття, а просто викидують його у річку. Відповідне відео розмістив у Facebook Геннадій Литовченко.

На відеозаписі зафіксовано як з багатостраждального шляхопроводу будівельники висипають сміття у річку, чим порушують екологічні норми при проведені відповідних робіт. Автор відео зазначив, що сміття ціленаправлено скидали у річку мінімум півгодини.

Окрім цього, користувачі соцмереж зауважили, що швидше за все, місто виділило бюджетні кошти на вивезення будівельних відходів, але робітники чомусь ігнорують цю послугу.

Нагадаємо, що раніше було зафіксовано як Центральний міст розбирають на брухт.

Цьогоріч реконструкцію головного шляхопроводу оцінюють в 314 мільйонів.

Варто зазначити, що у 2017 році у міськраді оцінювали ремонт у 150 мільйонів, а згодом підрядникам «накинули» зверху ще більше 70 мільйонів гривень. Заступник міського голови Михайло Лисенко спочатку обіцяв завершити ремонт до 2018 року і спростовував чутки про здорожчання проекту, а тепер  згідно тендеру роботи на 314 млн грн мають завершити вже до 31 грудя 2019 року.

Окрім цього, на даний момент ведуться слідчі дії проти попереднього підрядника стосовно незаконної розтрати бюджету, виділеного на ремонтні роботи Центрального мосту.

Автор: Антон МОРОЗ