З автоматом у сукні: у Дніпрі на фотовиставці покажуть життя Аміни Окуєвої

logo
225627_z_avtomatom_u_sukni_u_dnipri_na_fotovista.jpeg


З автоматом у сукні: у Дніпрі на фотовиставці покажуть життя Аміни Окуєвої

Наступного понеділка у Дніпрі відкривається фотовиставка добровольця, лейтенанта Збройних Сил Аміни Окуєвої, яку вбили торік восени. Про це повідомив дніпровський громадський діяч та радник міського голови у справах національностей та зв’язків з релігійними громадами Олег Ростовцев на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

На виставці представлять 34 світлини — 34 миттєвості її яскравого, героїчного та стрімкого життя, присвяченого боротьбі за справедливість і свободу України. 17 чорно-білих аматорських фотографій з особистого архіву Аміни Окуєвої розповідають про її участь у подіях на Майдані та боротьбу в найгарячіших фронтових точках. На решті 17 кольорових світлинах фотохудожниці з Луганська Олександри Лисицької постане дивовижний образ прекрасної та сильної жінки.

«На ній будуть 34 фотографії — бо їй було лише 34 роки. 17 — у військовій формі, 17 — в сукнях. Бо вона була бійцем героєм — і була тендітною чарівною леді, прекрасною і суворою. З наступного тижня в музеї АТО», — розповів Олег Ростовцев.

Нагадаємо, вбивство Аміни Окуєвої сталося у понеділок, 30 жовтня, у селищі Глеваха під Києвом. Невідомі здійснили постріли по автомобілю з кущів. Аміна Окуєва від отриманих поранень померла. Її чоловік Адам Осмаєв був поранений — він вижив. Загиблу поховали у Дніпрі.

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?