З 21 листопада у Покрові відновлюють роботу пункти видачі гуманітарної допомоги

logo

З 21 листопада у Покрові відновлюють роботу пункти видачі гуманітарної допомоги. Про це повідомили у міській раді, передаєNikopolnews.

У листопаді надання гуманітарної допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН World Food Program  відбуватиметься наступним категоріям населення Покровської міської територіальної громади:

особам з пенсійним забезпеченням до 5000 грн.внутрішньо переміщеним особам (окрім осіб з Нікопольського р-ну)

Пункти видачі  працюють   з 08.00.до 16.00. год.

КЗ «Ліцей № 2» – вул. Малки Івана, буд. 15;КЗ «Дитяча школа мистецтв» – вул. Середи Григорія, буд. 9;КЗ «Ліцей № 8 – вул. Джонсона Бориса, (Л.Чайкіної) буд. 15;КЗ «Ліцей № 3» – вул. Центральна, буд. 31;с. Шолохово, вул.Центральна, буд.14;Клуб с.П.Хутори—с.Перевізські Хутори, вул.Перевізна б.489f693bc8de7790be 1

фото ілюстративне з відкритих джерел

Також є можливість отримати тим особам, які не мали змогуотримати у жовтні за категоріями: багатодітні родини, одинокі матері;особи, які отримують тимчасову допомогу на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; особи з інвалідністю (діти-інваліди, інваліди 1,2,3 гр.,); особи з інвалідністю  внаслідок війни; особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; родини загиблих Захисників і Захисниць України.

Для отримання необхідно мати в наявності оригінали документів:

паспорт,код,посвідчення,свідоцтво про народження дитини,довідки ВПО

Телефонна гаряча лінія БО «БФ «Співдія» 0443339768.

Ще новини Нікопольщини: Ворог іноді б’є по Нікополю декілька разів на день: як у місті відновлюють пошкоджені будинкиКорисні посилання дивітьсянижче ↓

НСН у Телеграм