З 20 вересня у Нікополі видаватимуть продуктові набори від ООН: хто і як може отримати

logo

З 20 вересня у Нікополі видаватимуть продуктові набори від ООН, повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

З 20 вересня 2023 року у Нікополі проходитиме видача продуктових наборів за ВЕРЕСЕНЬ від Всесвітньоїпродовольчої програми ООН World Food Programe в рамках співпраці Нікопольської міської ради з волонтерською платформою СпівДія та за сприяння Нікопольської РВА, – йдеться у повідомленні пресслужби НМР

Продуктові набори можуть отримати люди наступних категорій:

Особи з інвалідністю 1 групи.Особи з інвалідністю 2 групи.Особи з інвалідністю 3 групи.Сім’ї з дітьми, які мають інвалідність.Багатодітні сім’ї.Одинокі матері.Сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.Сім’ї загиблих внаслідок російської агресії громадян.Дружини померлих громадян, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Увага! У вересні фонд збільшує кількість допомоги, тому її також зможуть отримати усі бажаючі особи пенсійного віку.

13 пунктів видачі допомоги працюватимуть з 8:00до 15:00 без вихідних.

Для отримання допомоги необхідно мати в наявності оригінали документів:

паспорт громадянина України,реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код),документ, або помітку в паспорті, що підтверджує реєстрацію місця проживання у Нікополі (прописка), довідка, що підтверджує соціальний статус.

За осіб, які не в змозі особисто отримати гуманітарну допомогу її можуть отримати їх представники. Але лишеза наявності документів, які підтверджують особу та документів того, на кого отримується гуманітарна допомога.

Ще новини НІкополя і району: Мешканцям Червоногригорівської громади 20 вересня видадуть гуманітарну допомогу

Корисні посилання дивіться нижче ↓

НСН у Телеграм