Юні криворіжці здобули перемогу на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики

logo

Фото департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міськради

Учень та учениця криворізьких освітніх закладів отримали перемоги на всеукраїнській учнівській Олімпіаді з математики. Про це повідомили
в департаменті освіти і науки виконкому Криворізької міськради.

Цього року Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів проходять в очному форматі. Перша олімпіада з математики тривала два дні 19.03.-20.03.2024 у місті Ужгород. Дніпропетровську область представляли шість учнів 9-11 класів, серед яких були представники від Кривого Рогу: Олексій Туркін, учень 10 класу КЛ №95 КМР, та Юлія Романішина, учениця 11 класу КЛ №24 КМР.

Читайте також:
Національний мультипредметний тест-2024: де вступникам зареєструватися у Кривому Розі

За підсумками учнівської олімпіади Олексій Туркін отримав диплом переможця ІІІ ступеня. Юлія Романішина отримала диплом учасника олімпіади. Команда області має чотирьох переможців ІІІ ступеня.

Раніше ми писали: В Україні стартувала міжнародна
інформаційна кампанія для дітей та молоді з фінансової обізнаності «Global Money Week 2024». Мета кампанії – навчити громадян фінансової грамотності та розвинути правильне фінансове мислення, адже саме від вміння приймати вірні та виважені рішення безпосередньо залежить успіх та матеріальний добробут людини.