Як виглядав лівий берег Дніпра без Сонячного: унікальні фото, яким понад півстоліття

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Як виглядав лівий берег Дніпра без Сонячного: унікальні фото, яким понад півстоліття ЕКСКЛЮЗИВ Як виглядав лівий берег Дніпра без Сонячного: унікальні фото, яким понад півстоліття

Як виглядав лівий берег Дніпра без ж/м Сонячний

Півстоліття тому вид на Новий міст у Дніпрі дуже відрізнявся від сучасного. По-перше, мостом курсував транспорт того часу, а по-друге, на лівому березі ще не існувало житлового масиву Сонячний. “Наше місто” згадує, як змінюваласяпанорама на лівобережжя мегаполісу.

У мережі опублікували фото, на якій Новому мосту лише чотири роки. 

Новий міст у Дніпрі, початок 1970-хНовий міст, початок 1970-х. Фото: ФБ-група“Катеринослав-Дніпропетровськ-Дніпро”Новий міст у Дніпрі на рубежі 1960-х-1970-хНовий міст на рубежі 1960-х-1970-х. Фото:ФБ-група “Катеринослав-Дніпропетровськ-Дніпро”Новий міст у Дніпрі початок 1970-х роківПочаток 1970-х років. Фото: ФБ-група “Катеринослав-Дніпропетровськ-Дніпро”Вид на лівий берег, де ще немає ж/м СонячногоВид на лівий берег, де ще немає ж/м Сонячного. Фото: ФБ-група “Катеринослав-Дніпропетровськ-Дніпро”

– Подивіться, який транспорт ходив у 70-ті роки! А Історичне фото, тому що ми бачимо лівий берегДніпра ще зовсім без жм Сонячний! Наприкінці 60-х років архітектурний план Сонячного вже був готовий, але найперші багатоповерхівки Сонячного почали будувати тільки в 1970 році, а на карті міста район з’явився 1973 року, можете роздивитись, що було на лівому березі до Сонячного.. – йдеться у дописі. 

Також є фото того, що було на місці майбутнього ж/м Сонячний у 1960-х роках. 

Місце майбутнього ж/м Сонячний у ДніпріМісце майбутнього ж/м Сонячний. ФБ-група “Катеринослав-Дніпропетровськ-Дніпро”Вид на ж/м Сонячний у Дніпрі у 1980-хВид на ж/м Сонячний у 1980-х. Фото: ФБ-група “Катеринослав-Дніпропетровськ-Дніпро”Сучасний вид на ж/м Сонячний у ДніпріСучасний вид на ж/м Сонячний. Фото: НМ

Нагадаємо, раніше ми писали, як 40 років тому виглядав найвідоміший ринокДніпра.