Як у спортивних школах Дніпра виховують чемпіонів з фехтування

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Спорт / Як у спортивних школах Дніпра виховують чемпіонів з фехтування ЕКСКЛЮЗИВ Як у спортивних школах Дніпра виховують чемпіонів з фехтування

Як у спортивних школах Дніпра виховують чемпіонів з фехтування

Дніпрянка Марія Середа здобула перемогу у командному турнірі чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів. Спортсменка перемогла в особистому та командному заліку. Раніше шпажистказавоювала дві нагороди на етапі Європейського кадетського циклу з фехтування. Як виховують чемпіонів у Дніпрі, – розповість «Наше Місто».

Марія Середа – чемпіонка Європи з фехтування серед кадетів. Вона є вихованкою спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6. Що потрібно, щоб вирости чемпіоном журналісти дізнавалися особисто у спортсменки.

«Спочатку мені не дуже подобався цей вид спорту. Раніше я займалася художньою гімнастикою і мені булоскладно перейти на інший вид спорту. Зараз я наймолодша у команді, але це не заважає мені бути лідером», – ділиться Марія.

Фехтування – це не просто спорт для неї. Це спосіб вираження себе та шлях до досягнення великих цілей. Кожне тренування – це нова можливість покращити свої навички та підготуватися до майбутніх змагань.

Як тренується та досягає успіхів юна спортсменка – дивіться у нашому відео.

Нагадаємо, раніше ми писали: Як у Дніпрі під час війнипрацюють спортивні школи.

Читайте також: Три спортсмени з Дніпра стали учасниками міжнародної регати.