Як у Дніпрі курсує громадський транспорт 6 липня

logo

Главная страница / Важливо / Як у Дніпрі курсує громадський транспорт 6 липня

Як у Дніпрі курсує громадський транспорт 6 липня

У Дніпрі 6 липня 2024 року громадський транспорт працюватиме зі змінами. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на департамент транспорту та інфраструктури м. Дніпро.

Сьогодні внесено такі зміни:

тролейбуси №5 курсуватимуть від вул. Незалежності через просп. Олександра Поля, вул. Андрія Фабра та просп. Дмитра Яворницького до залізничноговокзалу по зупинках тролейбусів «Б». Далі — за своїм маршрутом;трамваї №17 призупинять рух;трамваї №5, №12 курсуватимуть до бульв. Батальйону Дніпро із заїздом на вул. Миколи Руденка;трамваї №14 від Залізничного вокзалу курсуватимуть через вул. Степана Бандери – просп. Лесі Українки – вул. Володимира Антоновича та далі за своїм маршрутом. Буде введено тимчасову зупинку на вул. Степана Бандери для можливості пересадки пасажирів на іншімаршрути електротранспорту;автобуси №40 та №109 у напрямку Залізничного вокзалу прямуватимуть за схемою: вул. Святослава Хороброго – вул. Андрія Фабра – вул. Старокозацька – вул. Степана Бандери, далі – за маршрутом;автобуси №32, №32К, №33 у напрямку Залізничного вокзалу будуть рухатися за схемою: просп. Олександра Поля – просп. Лесі Українки – вул. Андрія Фабра – вул. Старокозацька – вул. Степана Бандери, далі – за маршрутом;автобус №155 у напрямкуЗалізничного вокзалу курсуватиме по вул. Степана Бандери – вул. Володимира Антоновича – вул. Філософська – просп. Лесі Українки – пров. Січовий – пл. Вокзальна;автобуси №73 у напрямку Залізничного вокзалу продовжать об’їжджати за схемою просп. Лесі Українки – бульв. Батальйону Дніпро – вул. Володимира Антоновича – вул. Філософська – просп. Лесі Українки, далі – за маршрутом.

Зміни повʼязані з виконанням ремонту трамвайної колії на перетині просп. Лесі Українки тавул. Степана Бандери.

Також, у звʼязку з виконанням робіт з ремонту мережі зливової каналізації по вул. Князя Володимира Великого:

автобуси №57А, №88 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ курсуватимуть в обʼїзд по вул. Європейській, вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха;тролейбуси №7, №14, №17, №20 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ та вул. Європейської курсуватимуть в обʼїзд по вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха.

Усі інші маршрути громадського транспорту працюватимуть у штатному режимі за розкладом вихідного дня.

Загалом на маршрути електротранспорту вийде 146 одиниць рухомого складу.

Раніше ми писали, таргани падають сусідам на голову: у Дніпрі чоловік влаштував сміттєзвалище у своїй квартирі.