Як постраждалим внаслідок ракетного удару по Дніпру отримати матеріальну допомогу

logo

У Дніпрі фіксують наслідки чергового теракту російських окупантів, а також допомагають мешканцям пошкоджених будинків. Щоб отримати допомогу, містяни мають написати заяву до поліції, аби їх офіційно визнали постраждалими.

Про це повідомляє Відкритий.

Станом на 15:30 у Дніпрі внаслідок російського терактузагинули 5 цивільних, 39 осіб – постраждали.

До медзакладів доставили 10 людей з різними травмами. Четверо з них, троє чоловіків та жінка, шпиталізовані дореанімаційного відділення у важкому стані.

Прийнято понад 80 заяв про пошкодження та оглянуто 60 об’єктів.

Як отримати відшкодування:

Треба написати заяву до поліції, аби людину офіційно визнали постраждалою.П0одати заявку на участь у державній програмі «єВідновлення». З оформленням всіх необхідних для цього актів і документів допоможуть у пунктах районних адміністрацій. Вони розгорнуті біля місць обстрілів. Якщо не вийде з «єВідновленням», матеріальну допомогувиплатить місто.Якщо уражень зазнало незареєстроване майно — гаражі, прибудови, сараї, літні кухні тощо, місто допоможе зв’язатися з благодійними фондами, які можуть надати на це компенсацію. Або ж забезпечить людей плівкою, шифером та іншими будматеріалами.

Також на Дніпропетровщині діє регіональна програма, за якою родини жертв російського терору можуть отримати матеріальну допомогу у 300 000 гривень.

Алгоритм дій:

Як постраждалим внаслідок ракетного удару по Дніпру отримати матеріальну допомогу

Як постраждалим внаслідок ракетного удару по Дніпру отримати матеріальну допомогу

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал історінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.