Як курсує громадський транспорт у Дніпрі 4 липня

logo

Главная страница / Новини Дніпра / Як курсує громадський транспорт у Дніпрі 4 липня

Як курсує громадський транспорт у Дніпрі 4 липня

Сьогодні у Дніпрі, 4 липня, громадський транспорт працюватиме зі змінами. Вони повʼязані з виконанням ремонтів трамвайної колії на перетині просп. Лесі Українки тавул. Степана Бандери, а також з ремонтом мережі зливової каналізації по вул. Князя Володимира Великого. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу.

Громадський транспорт працюватиме з такими змінами:

тролейбуси №5 курсуватимуть від вул. Незалежності через просп. Олександра Поля, вул. Андрія Фабра та просп. Дмитра Яворницького до залізничного вокзалу по зупинкахтролейбусів «Б». Далі — за своїм маршрутом;трамваї №17 призупинять рух; трамваї №5, №12 курсуватимуть до бульв. Батальйону Дніпро із заїздом на вул. Миколи Руденка;трамваї №14 від Залізничного вокзалу курсуватимуть через вул. Степана Бандери – просп. Лесі Українки – вул. Володимира Антоновича та далі за своїм маршрутом. Буде введено тимчасову зупинку на вул. Степана Бандери для можливості пересадки пасажирів на інші маршрути електротранспорту;автобуси №73у напрямку залізничного вокзалу об’їжджатимуть за схемою просп. Лесі Українки – бульв. Батальйону Дніпро – вул. Володимира Антоновича – вул. Філософська – просп. Лесі Українки, далі – за маршрутом. В зворотному напрямку – без змін;автобуси №155 у напрямку залізничного вокзалу будуть рухатися за схемою вул. Степана Бандери – вул. Володимира Антоновича – бульв. Батальйону Дніпро – просп. Лесі Українки – вул. Степана Бандери, далі – за маршрутом. В зворотному напрямку – за звичниммаршрутом.

Зміни повʼязані з виконанням ремонту трамвайної колії на перетині просп. Лесі Українки та вул. Степана Бандери.

Також, у звʼязку з виконанням робіт з ремонту мережі зливової каналізації по вул. Князя Володимира Великого:

автобуси №57А, №88 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ курсуватимуть в обʼїзд по вул. Європейській, вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха;тролейбуси №7, №14, №17, №20 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ тавул. Європейської курсуватимуть в обʼїзд по вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха.

Усі інші маршрути громадського транспорту працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочого дня.  Загалом на маршрути електротранспорту вийде 210 одиниць рухомого складу. Також по місту працюватиме 92 автобусні маршрути з загальною кількістю 630 автобусів (з них 103 – великої місткості).

Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП«Дніпровський електротранспорт» або у Telegram-боті.

Нагадаємо, раніше ми писали: Важлива артерія для спецтранспорту: у Дніпрікомплексно ремонтують аварійну дорогу по пров. Орлівському.

Фото: Валерій Кравченко.