Як курсує громадський транспорт у Дніпрі 20 червня

logo

Главная страница / Важливо / Як курсує громадський транспорт у Дніпрі 20 червня

Як курсує громадський транспорт у Дніпрі 20 червня

Сьогодні, 20 червня у Дніпрі продовжують діяти зміни маршрутах громадського транспорту. Вони пов’язані з виконанням ремонту трамвайної колії на перетині просп. Лесі Українки та вул. Степана Бандери, – пише «Наше Місто» з посиланням на департамент транспортута інфраструктури м. Дніпро.

20 червня 2024 року буде внесено зміни в роботу маршрутів громадського транспорту:

тролейбуси №4 в напрямку станції метро «Металургів» курсуватимуть через просп. Лесі Українки – вул. Степана Бандери – просп. Дмитра Яворницького – вул. 128-ої Бригади Тероборони та далі за своїм маршрутом, в напрямку пл. Соборної без змін;тролейбуси №5 курсуватимуть від вул. Незалежності через просп. Олександра Поля, вул. Андрія Фабра та просп. ДмитраЯворницького до залізничного вокзалу по зупинках тролейбусів «Б». Далі — за своїм маршрутом;трамваї №17 призупинять рух;трамваї №5, №12 курсуватимуть до бульв. Батальйону Дніпро із заїздом на вул. Миколи Руденка;трамваї №14 від Залізничного вокзалу курсуватимуть через вул. Степана Бандери – просп. Лесі Українки – вул. Володимира Антоновича та далі за своїм маршрутом. Буде введено тимчасову зупинку на вул. Степана Бандери для можливості пересадки пасажирів на іншімаршрути електротранспорту;автобуси №73 у напрямку залізничного вокзалу об’їжджатимуть за схемою просп. Лесі Українки – бульв. Батальйону Дніпро – вул. Володимира Антоновича – вул. Філософська – просп. Лесі Українки, далі – за маршрутом. В зворотному напрямку – без змін;автобуси №155 у напрямку залізничного вокзалу будуть рухатися за схемою вул. Степана Бандери – вул. Володимира Антоновича – бульв. Батальйону Дніпро – просп. Лесі Українки – вул. Степана Бандери, далі – замаршрутом. В зворотному напрямку – за звичним маршрутом.

Зміни повʼязані з виконанням ремонту трамвайної колії на перетині просп. Лесі Українки та вул. Степана Бандери.

Як курсує громадський транспорт у Дніпрі 20 червняЯк курсує громадський транспорт у Дніпрі 20 червняФото: прес-служба міськради.

Усі інші маршрути громадського транспорту працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочогодня. Загалом на маршрути електротранспорту вийде 210 одиниць рухомого складу. Також по місту працюватиме 92 автобусні маршрути з загальною кількістю 638 автобуси (з них 104 – великої місткості).

Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт» або у Telegram-боті.

Нагадаємо, раніше ми писали: Аварійні роботи: де у Дніпрі немає води 20 червня.