Щоб криворізькі діти не ставали жертвами ДТП, з ними працюють копи

logo
234299_wob_krivorizki_diti_ne_stavali_zhertvami_.jpeg


У Кривому Розі за перші два місяці року сталось 8 ДТП, учасниками яких були неповнолітні.

Таку інформацію редакції надали в Управлінні патрульної поліції Кривого Рогу.

На щастя, ніхто із дітей не загинув. Травмовано десятеро неповнолітніх.

Так, у суботу дівчинку, яка перебігала дорогу на червоне світло, збила автівка.

Патрульні провели профілактичні бесіди з безпеки дорожнього руху у 12 загально-навчальних закладах міста. Вдалось охопити за цей період кільком інспекторам понад 1400 школярів.

Читайте також: Жахливі ДТП у 2017 році забирали життя маленьких мешканців Кривого Рогу

Зазначимо, що з першого січня по 13 березня криворізькі копи працювали зі школярами і над іншими проблемними темами. Наприклад, обговорювали протиправну поведінку в підлітковому віці. За цей час вдалось відвідати 21 заклад загальної середньої освіти.« Проведено 22 заняття з безпеки дорожнього руху та 16 бесід на тему: «Відповідальність підлітків за порушення закону», «Безпека при самостійному пересуванні містом», «Дитина та незнайомець». В профілактичних заходах було задіяно 1902 дитини», — говорить інспектор відділу зв’язків із громадськістю Вікторія Ступак.

Читайте також: Будьте пильними, — копи Кривого Рогу розповіли учням про кіднепінгЗазначимо, що у нашому місті досі не виділені штаті одиниці для реалізації програми Шкільний офіцер поліції. Втім, Депатрамент патрульної поліції анонсував можливе впровадження програми у кількох містах України. Чи буде у переліку міст Кривий Ріг наразі невідомо.


А поделиться?Читайте также: