Випадків холери на Дніпропетровщині не зареєстровано

logo

Skip to content

Випадків холери на Дніпропетровщині не зареєстровано

Кількість випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, незважаючи на спеку та тривалі відключення світла, вобласті знизилась – протягом звітного тижня (з 21 по 27 червня) їх зареєстровано 126, що на 12% менше попереднього тижня. Серед захворілих 52% – діти до 17 років. Про це йдеться узвіті Дніпропетровського обласного ЦКПХ щодо санітарно-епідемічної ситуації.

Згідно з данимиепідеміологічного моніторингу, за звітній період зареєстровано 3 240 випадків ГРВІ, що на 5% менше показника минулого тижня. Серед захворілих 42% – діти до 17 років. До закладів охорони здоров’я госпіталізовано 253 хворих, у т. ч. 134 дитини. На COVID-19 в загальній структурі ГРВІ припадає 2,7%.

За тиждень зареєстровано 5 поодиноких випадків кашлюку (інтенсивний показник 0,16), 60% захворілих – діти. Випадки реєструвалися у містах Кривий Ріг та Дніпро, а також в П’ятихатській ОТГ.

Зареєстровано1 випадок підозри на гострий вірусний гепатит. З осередків сказу серед тварин в заклади охорони здоров’я звернулося 6 постраждалих осіб, із них 1 дитина, всі отримують лікувально-профілактичну імунізацію.

На холеру обстежено 143 особи з гострою кишковою інфекцією, результат негативний. Також за звітний тиждень досліджено на холеру 43 проби з об’єктів довкілля, у тому числі 20 проб води відкритих водоймищ та 23 проби стічної води. Позитивних результатів не зареєстровано.

Навігація записів