Вихованці кам’янської ДЮСШ№4 вибороли 25 медалей чемпіонатів з тхеквондо в Києві

З 5 по 7 квітня у місті Київ пройшло відразу чотири чемпіонати з тхеквондо у розділах керугі та пумсе: Командний чемпіонат України серед дорослих, Чемпіонат України серед олімпійських вагових, Чемпіонат України з пумсе серед всіх вікових категорій, Відкритий всеукраїнський турнір “President Cup”.

У цих змаганнях взяли участь 20 спортсменів кам’янської ДЮСШ№4. За підсумкамизмагань вони показали чудові результати та здобули 25 медалей різного ґатунку:

1 місце – 12 медалей;2 місце – 10 медалей;3 місце – 3 медалі.

Вихованці кам'янської ДЮСШ№4 вибороли 25 медалей чемпіонатів з тхеквондо в КиєвіВихованці кам'янської ДЮСШ№4 вибороли 25 медалей чемпіонатів з тхеквондо в Києві

Читайтетакож:

Кам’янські тхеквондисти – призери чемпіонату України в КиєвіКам’янський дзюдоїст Микита Кривко – срібний призер Відкритого турніру “Меморіал Івана Прищепи”