Виборювала перемогу на березі моря: борчиня з Кривого Рогу стала призеркою світового чемпіонату

2023-10-16 17:00:00

Фото ДЮСШ№2

Криворожанка Анастасія Кравченко увійшла до трійки лідерів чемпіонату Світу з пляжної боротьби. Про це повідомили у спільноті facebook Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Інгулецького району.

У місті Мугла (Туреччина) з 14 по 15 жовтня 2023 року пройшов останній етап світової серії з пляжної боротьби серед жінок.

Фото ДЮСШ №2

За підсумками всіх етапів випускниця ДЮСШ №2 Анастасія Кравченко посіла ІІ місце і здобула «срібло» чемпіонату.

До змагань спортсменку підготував тренер Олександр Лозний.

Вітаємо спортсменку та її тренера з чудовими результатами у світовому чемпіонаті та бажаємо Анастасії подальших успіхів у спортивній кар’єрі!

Раніше ми писали: бодібілдерка з Кривого Рогу — дворазова чемпіонка міжнародного турніру