«Вы в курсе, что в стране война?», — разгорелся скандал из-за салютов и размаха гуляний в Кривом Роге

logo
274977_vy_v_kurse_chto_v_strane_vojna_razgorelsj.jpeg


Пышные празднества, фейерверки и салюты во время войны в Украине по-прежнему по-разному воспринимаются криворожанами. Масштабные торжества ко Дню металлургов и горняков в этот раз снова вызвали настоящий скандал в соцсети.

«Я хочу задать вопрос организаторам сегодняшнего мероприятия. Вы в адеквате? Вы в курсе что в стране ВОЙНА??? Какие феерверки?..», — написала в Facebook волонтер Юлиана Березуцкая.

«Я шокована від сьогоднішнього дійства по-всьому місту — день металурга, ну чому потрібно влаштовувати такі ГУЛЬКИ?! Чому на день медичного працівника чи вчителя не влаштовують такі гуляння? Чому ці кошти не витратити з розумом, наприклад на допомогу онкохворим людям, чи бабусі, яка живе на 1200 грн. Чому потрібно з пишним розмахом гуляти в кожному районі? Я скажу просто: цільова аудиторія потребує ХЛІБА ТА ВИДОВИЩА. І поки цільова аудиторія буде це хотіти, будуть ті хто це видовище влаштує. Тому, криворіжці не ведіться на такі свята, коли в місті СТРАШНО їздити на роботу в маршрутах, СТРАШНО лікуватися, СТРАШНО ходити ввечері по місту…», — отметила активистка Юлия Усс.

Реакция соцсетей не заставила себя долго ждать.


А поделиться?Читайте также: